מדיטציית אום של היומניברסיטי

למד על הרגשות שלך, שחרר את המתח שלך והחזר לעצמך את השמחה שבלהיות חי.

מדיטציית אום אורכת שעתיים ומוליכה אותך בסביבה תומכת ובטוחה דרך 14 היבטים של ההתנסות האנושית: שנאה, סליחה, אהבה, כח-סבל, אנרגיית חיים, כאוס, ריקוד, עצבות, צחוק, חושניות, שירה, שתיקה, כבוד ושיתוף.

האום היא מדיטציה חברתית המשלבת תנועה, משחק תפקידים וביטוי קולי.

ע"י השתתפות באום אתה יכול לחוות תחושה עמוקה של חיות, חמימות, שחרור ולרכוש שוב את טעם החיים!

אום משמעו AUM מודעות (awareness), הבנה (understanding) ומדיטציה (meditation). זוהי אחת הטכניקות הבסיסיות

והעוצמתיות ביותר בהן משתמשים ביומניברסיטי.

 

למה מדיטציה?

אנשים רבים אינם מודעים לגמרי לרגשותיהם. כשרגשות אלו נתקעים בגוף כמתח, הם בסופו של דבר הופכים לשרירים מתוחים, הערה עוקצנית, בידוד או ריב עם בן הזוג.

"מדיטציית אום תיזכר בהיסטוריה כתרומה הגדולה ביותר שלי למודעות רוחנית" וירש.

במקום לומר לך במילים כיצד לנהל את רגשותיך, מדיטציית אום מנחה אותך צעד אחר צעד לחוות את רגשותיך באופן בטוח עם תמיכתם של אחרים. בתהליך זה אתה תשחרר מתח ותלמד מה נמצא מאחורי תגובות לא מודעות. מודעות זו תעזור לך להבין מה אתה צריך, על מנת ליצור חיים בריאים ומלאים יותר.

ייחודה הנוסף של האום הוא בהיותה מדיטציה חברתית. משמעות הדבר הוא שהחברים שלך למדיטציה יתמכו בך ויהוו מראות שבהן תוכל לראות את עצמך באופן בהיר יותר. האום מכוונת לעזור לך להעמיק חברויות וליצור חדשות.

היא מחברת אותך לעוצמה ולויטליות שלך.

 

כיצד התחילה מדיטציית האום?

וירש, מיסד היומניברסיטי, לקח את ניסיון חייו העשיר בעבודה עם אנשים ו"רקח" ממנו חוויה ייחודית של מדיטציה. וירש יצר את מדיטציית האום ב-1989 כמתנה לאושו. מאז הוא אימן והכשיר מאות מנחי מדיטציית אום המגישים את התהליך בכל רחבי העולם.